برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۰/۷/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید آنلاین فرش 1000 شانه کاشان

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1000 شانه

معرفی فرش ماشینی 1000 شانه
انواع فرش ماشینی که از سال 1392 وارد بازار شده است فرش 1000 شانه می باشد که در بین مشتریان بسیار محبوب است . موارد زیادی وجود دارد که دست به دست هم می دهند و بر کیفیت فرش ماشینی کاشان تاثیر می گذارند . محصولات فرش هزار شانه دارای طراحی زیبا و همچنین ظرافتی فوق العاده است .
فرش ماشینی 1000 شانه از جمله فرش های اصیل ایرانی می باشد که قیمتی بین فرش 700 شانه و فرش 1200 شانه دارد . از مهمترین ویژگی های فرش ماشینی 1000 شانه ریز بافتی این فرش به نسبت به فرش 700 شانه است . فرش ماشینی 1000 شانه به دلیل تراکم بالا از ضخامت کمتری می باشد .نقشه های شلوغ روی فرش های 1000 شانه تراکم 3000 از فرش های 500 شانه و 700 شانه بسیار زیبا تر می باشد ، زیرا فرش 1000 شانه دارای شانه و تراکم بالاتری می باشد و جزئیات فرش را به خوبی نشان می دهد .
فرش 1000 شانه به این خاطر که چله آن در پشت فرش پیدا نیست به فرش دستباف گونه معروف می باشد و مانند فرش های دستباف ابریشم ظرافت ، لطافت و زیبایی فراوانی دارند .
از جمله این موارد می توان به شانه و تراکم فرش ، جنس نخ مورد استفاده و ارتفاع نخ خاب اشاره کرد .هر تخته از فرش کاشان شامل دو نوع تراکم (تراکم طولی و تراکم عرضی) است . به تعداد گره هایی که در هر یک متر از عرض فرش بافته می شوند شانه فرش می گویند . هرچه تعداد گره های که در هر یک متر از عرض فرش زده می شوند بیشتر باشد فرش بافت ریزتری خواهد داشت و نقشه آن به صورت واضح تر و زیباتر نمایان خواهد شد.
در مقابل تراکم عرضی ، تراکم طولی فرش قرار دارد . به تعداد گره هایی که در واحد طول فرش بافته می شود تراکم فرش گفته می شود . هرچه تعداد این گره ها در طول فرش بیشتر باشد ، فرش متراکم تر و به اصطلاح سفت تر خواهد بود و در برابر فشار و ضربه ، دوام و مقاومت بیشتری از خود نشان خواهد داد .
علاوه بر شانه و تراکم ، ارتفاع خاب نخ نیز تاثیر مهمی در کیفیت فرش ماشینی دارد . در واقع ارتفاع خاب نخ که در بعضی جاها از آن به عنوان پرز فرش نیز یاد می کنند از مشخصات فنی فرش ماشینی است که به صورت گره هایی U شکل در سطح فرش قرار دارند . هرچه شانه و تراکم یک فرش کمتر باشد ارتفاع خاب نخ بیشتر است و بالعکس .

تعداد رنگ فرش ماشینی 1000 شانه
فرش ماشینی 1000 شانه
را در دو دسته فرش هزار شانه 8 رنگ و فرش هزار شانه 10 رنگ تولید می شود . 
هرچه در بافت یک فرش از نخ های با کیفیت بالاتر استفاده شود ، جنس فرش بهتر و دوام و مقاومت بالاتری خواهد داشت .
فرش های 1000 شانه در تعداد 8 و 10 رنگ زیبا طراحی و تولید شده اند . این تعداد رنگ در طرح و نقشه فرش به کار برده شده است . هرچه تعداد رنگ بیشتر باشد ، فرش ماشینی زیباتر است و قیمت بالاتری دارد . قیمت فرش 1000 شانه با توجه به ابعاد آن که 6 ، 9 و 12 متری هستند مشخص می شود .

الیاف فرش ماشینی هزار شانه
الیاف استفاده شده در نخ خاب فرش ماشینی 1000 شانه به چند دسته تقسیم می شود که مهمترین و بارزترین آن ها نخ اکرولیک هیت ست و ابریشم مصنوعی است . الیاف اکرولیک به کاررفته در فرش 1000 شانه بسیار نرم و دارای رنگهای شفاف و زنده است .
فرش های 1000 شانه ابریشم گونه در مقابل شستشو و رطوبت بسیار مقاوم هستند . فرش 1000 شانه ابریشم گونه بسیار نازک می باشد و برای مکان های پررفت و آمد مناسب نمی باشد ، همچنین این دسته از فرش ماشینی ممتاز در مقابل سایش و فشار بالا حالت نخ خاب را از دست می دهد . فرش ماشینی 1000 شانه اکرولیک ضد حساسیت و بدون پرز می باشد .
1 - فرش 1000 شانه اكروليك داراي عمر طولاني‌تر و با دوام‌ بالا است.‏
۲_ فرش هزار شانه اکرولیک به لحاظ ثبات نوري، شستشو و سايش بسیار مقاوم است .
۳_ فرش اکرولیک 1000 شانه از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردار است .
۴_ فرش اکرولیک درجه یک 1000 شانه سالها ظاهر زیبای خود را حفظ می کند و در برابر پاخورشدن از مقاومت بالایی برخوردار است.
به دلیل استفاده از پنبه در تار و پود فرش 1000 شانه فرش در برابر تاخوردگی و شکستگی  و همچنین تغییر سایز بعد از شستشو مقاوم شده است.
جنس نخ تار و پود فرش ماشینی 1000 شانه پنبه می باشد که از انعطاف بالای برخوردار است و همانند فرش های دستباف ماندگاری بالایی دارد .

دستگاه بافندگی فرش ماشینی 1000 شانه

ماشین آلات بافندگی فرش ماشینی از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت فرش ماشینی می باشند که hcpx2و shunher از مهمترین آن ها می باشند .
فرش ماشینی 1000 شانه به دلیل تراکم و کیفیت بالا با این نوع از دستگاه های بافنگی تولید می شود . دستگاه hcpx2 مدرترین نوع بافت فرش ماشینی با ظرافت بسیار بالاست به طوری که نقوش فرش در پشت فرش مثل سطح روی فرش نمایان است .
گره ها کاملا به هم فشرده و به سختی قابل شمارش هستند .سیستم بافتی کامپیوتری و قابل برنامه ریزی شده برای 30هزار سرنخ به صورت همزمان را دارا می باشد و توسط اپراتور کنترل می شود . ماشین آلات hci این ویژگی را دارا می باشند که اطلاعات فرش را در پایین فرش در قسمت ریشه های فرش ماشینی حک کنند .
دستگاه شونهر به مانند سیستم hci از کیفیت بالایی در بافت فرش ماشینی بهره میبرد اما به سبب نوع چینش گره ها و هزینه تمام شده برای تولید کننده قیمت نهایی فرش در حدود 20٪ کمتر خواهد بود در مقایسه با هم اگر فرش در 2 نوع بافت در کنار هم قرار بگیرد ظرافت بیشتری خواهد داشت .

فرش 1000 شانه گل برجسته
نخ هایبالک باعث به وجود آمدن برجستگی در سطح فرش می گردد . برای تولید فرش های 1000 شانه گل برجسته از نخ هایبالک استفاده می شود . این نخ در ابتدا هیچ تفاوتی با سایر نخ های فرش نمی کند بلکه پس از تولید فرش هنگامی که وارد مرحله تکمیل و آهار می شود غلطک های داغی از روی آن عبور می کند پس از آن نخ هایبالک موجود در فرش فشرده می گردد و فرو میرود و نخ های آکرولیک هیچ تغییری نمی کند .
فرش های 1000 شانه گل برجسته یا کف برجسته تولید می شوند . هیچ دستگاهی در دنیا وجود ندارد که فرش گل برجسته ببافد بلکه این تغییر شکل زمانی اتفاق می افتد که بر روی فرش فرآیند تکمیل اتفاق می افتد .

خرید فرش ماشینی 1000 شانه از کارخانه
وب سایت خرید اینترنتی فرش ماشینی از اغاز سال 1387 به صورت مجازی اقدام به فروش فرش ماشینی به صورت مستقیم از درب کارخانه کرده است . تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی با توجه به حذف واسطه ها در حدود 35 الی 40 درصد با فروشگاه معتبر اختلاف قیمت به فروش می رسد .
با خرید اینترنتی فرش ماشینی 1000 شانه می توان فرش را با ضمانت نامه معتبر ده ساله و بیمه نامه یک ساله به صورت ارسال رایگان درب منزل دریافت نمود .

خرید اینترنتی فرش ماشینی تمامی واسطه های فروش فرش ماشینی را حذف می کند و فرش را با پایین ترین قیمت به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه